Cemre Kemer sessizliğini bozdu! ‘Herhalde single’ı çıkıyor’

2000’lerin dağılan popüler grubu Hepsi’nin üyelerinden Yasemin Yürük ve Gülçin Ergül arasında tartışma yaşanmıştı.

Yasemin, “Hepsi grubunun belgesel projesi vardı, Gülçin Ergül ya da içimizden biri kabul etmedi” demiş, Ergül’den ise yanıt gecikmemişti.

“MEGALOMANCA GELİYOR”

Eleştiri oklarının hedefi haline gelen Gülçin Ergül ise şu açıklamaları yapmıştı:

Çıkıştan sonra 4 senelik yoğun bir popüler geçmişimiz olsa da efsanevi bir grup olduk galiba. Gururla kabul ediyorum. Ama kendi belgeselimizi yapmak ve satmak bana biraz megalomanca geliyor. Ayrıca hala devam eden bir hayatım ve kariyerim var. Kendimiz yapmasak da yapsak da gerçekleri birebir objektifçe yansıtacağına inancım genel olarak yok. Ayrıca buna ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum. Yaşananları paketlemeye bence gerek yok. Huzur benim için hayatta birinci sırada. Biz anlaşamadığında anlaşan bir grubuz. Bunu uzun dönemler başarabilen gruplar da oldu. Bizim de profesyonel mazimiz kısa değil olabildiğince uzundu. Her şey etkileşim bu nedenle bunu bana yıkmamanızı rica ediyorum. Haklı haksız aramıyorum. Kinle de ne alakası var anlayamadım. Hayır diyebilmek hayatta önemli. Evetlerimizin değerini hayırlarımız belirler. Sınırlarımız kendimize olan saygımızı iyi yönde etkiler.

“HİÇ HOŞUMA GİTMİYOR”

Hepsi adlı grubun üyelerinden olan ve uzun zamandır grup ile birlikte bir proje gerçekleştirmeyen ve dağılan arkadaşlarına göndermelerde bulunan Yasemin Yürük, “Bence her şey olması gerektiği gibi olmuş. Bazı şeyler okuyorum ve hiç hoşuma gitmiyor bu aralar. Herkes çok mutlu kendi hayatlarında. Herkes de çok güzel işler yaptı.’ dedi.

“BU OLAY ÇİRKİNLEŞİYOR”

Ünlü isim aynı zamanda Gülçin Ergül için şu ifadeleri kullandı:

Dört kişiydik ve herkesin istekleri farklı oluyor. Biraz bana göre egolar devreye girmiş oluyor. Bir belgeselimiz olacaktı ve yapamamak beni üzdü. Gülçin’in açıklamaları beni kırdı ve üzüldüm. Doğru değildir umarım dedim. Bizi sevenlere karşı büyük saygısızlık. Ne zaman Gülçin’in bir şarkısı çıkacak olsa ya da bir proje yapacak olsa “Hepsi” grubu üzerinden bir pr projesi yapılıyor. Onun yaptığı ya da etrafındakiler bunu yapmasın. Bu olay çirkinleşiyor.

“NE TEDADÜFSE HEP AYNI ZAMANLAMA”

Tüm grup üyeleri, yaşanan olayla ilgili açıklamada bulunurken eski grup üyelerinden Cemre Kemer ise sessiz kalmayı tercih etmişti. Kemer, haftalar sonra sosyal medya hesabından yayımladığı videoda “Herhalde single’ı çıkıyor, bilemiyorum… Çünkü tekrar bu konular ortaya nasıl çıkıyor bilmiyorum ama ne tesadüfse hep aynı zamanlamada ortaya çıkıyor” diyerek Gülçin Ergül’e sitem etti.

“CANIM İSTEMEDİ”

Ailesiyle ilgilendiğini ve konuya dâhil olmak istemediğini belirten Cemre Kemer paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Bebeğimin 40’ı yeni çıktı arkadaşlar. Konuyu hâlâ tam kavrayamadım. Açıkçası canım istemedi. Yani şu an buna girmek istemedim. Bizi bunca yıl boyunca dinleyen herkese sonsuz saygı duyuyorum. Biz çok uzun yıllar çalıştık, hazırlandık. Şu an herkes kendi istediği hayatı yaşıyor. Çocuklarımla, ailemle daha çok aile hayatı yaşamak istedim ki ben hep bu kafada bir insandım. Herkes tabii ki kendi yolunda gidiyor ama herhalde single’ı çıkıyor, bilemiyorum… Çünkü tekrar bu konular ortaya nasıl çıkıyor bilmiyorum ama ne tesadüfse hep aynı zamanlamada ortaya çıkıyor. O yüzden çok bir şey söylemek istemiyorum. Şu an bu söylediğimle bile ben kötü bir şey yapmışım gibi bir pozisyona düşürüleceğim. O yüzden hayırlı uğurlu olsun inşallah, çok dinlensin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir